Farnosť Trstená Web stránky farnosti Trstená

Preskočiť na primárny obsah. Preskočiť na sekundárny obsah. Pracovné stretnutie partnerov projektu. Dňa 24. januára 2018 sa uskutočnilo pracovné stretnutie všetkých partnerov spoločného projektu na pôde Mestského úradu v Dolnom Kubíne. Cieľom pracovného stretnutia bola analýza vecného a finančného postupu realizácie projektu k decembru 2017 a plánované aktivity v roku 2018. Pokračovať v čítaní . Krypta farského kostola sv. Martina. Pokračovať v čítaní . Pokračovať v čítaní . Dnes je 28.03.2018.

OVERVIEW

This site farnosttrstena.sk presently has an average traffic ranking of zero (the smaller the better). We have explored nineteen pages within the web page farnosttrstena.sk and found four websites linking to farnosttrstena.sk.

FARNOSTTRSTENA.SK RANKINGS

This site farnosttrstena.sk is seeing varying quantities of traffic all over the year.
Traffic for farnosttrstena.sk

Traffic ranking (by month) for farnosttrstena.sk

Traffic ranking by day of the week for farnosttrstena.sk

Pútnické miesta

Púť k Madone Žitného ostrova - Dunajská Lužná. 7 festival radosti - Vysoká nad Uhom.

Tvorba web stránok Aurelo, s. r. o

Profesionálne webové stránky s príjemným užívateľským prostredím a s moderným responzívnym dizajnom. Webové aplikácie podľa požiadaviek zákazníka, CRM systémy a vnútropodnikové systémy. Grafické spracovanie a sadzba kníh, novín, časopisov, bulletinov a tvorba propagačných materiálov ako sú katalógy, vizitky, letáky. Propagovanie webových stránok, aplikácií. A umiestnenia webovej stránky na internet.

WHAT DOES FARNOSTTRSTENA.SK LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of farnosttrstena.sk Mobile Screenshot of farnosttrstena.sk Tablet Screenshot of farnosttrstena.sk

FARNOSTTRSTENA.SK HOST

We diagnosed that a single page on farnosttrstena.sk took five hundred and twenty-three milliseconds to download. We could not find a SSL certificate, so in conclusion I consider this site not secure.
80.94.52.80

WEBSITE IMAGE

Farnosť Trstená Web stránky farnosti Trstená

DESCRIPTION

CONTENT

This site states the following, "januára 2018 sa uskutočnilo pracovné stretnutie všetkých partnerov spoločného projektu na pôde Mestského úradu v Dolnom Kubíne." We noticed that the web page also said " Cieľom pracovného stretnutia bola analýza vecného a finančného postupu realizácie projektu k decembru 2017 a plánované aktivity v roku 2018."

SEEK MORE WEB PAGES

Římskokatolická farnost Uherské Hradiště

Klášterní, Za rodiče, syny a jejich rodiny a duše v očistci. Farní, Za Annu Smetanovu. Vítáme Vás na oficiálních stránkách farnosti Uherské Hradiště. 25 března 2018 Květná neděle.

Rímskokatolícká cirkev Farnosť Urmince

Veľký týždeň sa začína Kvetnou nedeľou čiže Nedeľou utrpenia Pána. Duchovný program v našej farnosti. Krížová cesta je prejavom zbožnosti, ktorá pochádza z františkánskej t.

Římskokatolická farnost Velehrad

IOP II - Barokní Velehrad. Na stránce Římskokatolické farnosti a poutního místa. Velehrad je farností olomoucké arcidiecéze, děkanátu Uherské Hradiště. Farnost zahrnuje obce Velehrad, Modrá, Salaš a Tupesy. Přímo na Velehradě z tohoto počtu žije asi 1. Ve farnosti působí 2 řehole. Řeholní dům zde mají a chod poutního a exercičního domu.

Farnost Velešín

Společný web farností Velešín, Svatý Jan nad Malší, Besednice a Soběnov. Mše svatá pro rodiny s dětmi. Mše svatá pro rodiny s dětmi tentokrát vychází na neděli 18. Pravidelná adorace bude v kapli na faře v sobotu 3. Vánoční mše svatá pro rodiny s dětmi. Vánoční mše svatá zaměřená na rodiny s dětmi bude v neděli 26.

ŘK CÍRKEV farnost VELHARTICE

ETIKETA aneb JAK SE CHOVAT V KOSTELE. Benefiční koncert na opravu kostela 28. Miluji Tě, můj Bože, a toužím Tě milovat. Až do posledního dechu svého života. Můj Bože, uděl mi milost zemřít láskou k Tobě. A s vědomím, že Tě miluji. Miluji Tě, Bože, nekonečně vlídný. Raději chci zemřít láskou k Tobě,. Než žít jen okamžik bez lásky k Tobě. Miluji Tě, Pane, a prosím Tě o jedinou milost,.